فروش خشکبار
خانه / لیمو عمانی / قیمت هرکیلو لیمو عمانی جهرم

قیمت هرکیلو لیمو عمانی جهرم

قیمت هرکیلو لیمو عمانی جهرم

در بازار داخلی ایران و بویژه بازار تهران در بین خشکبار های موجود قیمت هرکیلو لیمو عمانی جهرم نسبت به محصولات مشابه خارجی دارای ارزش بالاتر و مشتری بیشتر نیز می باشد .

فصل برداشت لیمو ترش بصورت عمده در شهرهای تولید کننده در استان فارس بویژه شیراز و جهرم و شهرهای دیگر همچون هرمزگان ، میناب و بندر عباس  از اواسط خردادماه و ابتدای تیرماه شروع شده و حدود دو ماه بطول می انجامد. لیمو عمانی تازه پس از برداشت

قیمت هرکیلو لیمو عمانی جهرم

لیمو عمانی سرشار از ویتامین سی است و در درمان بسیاری از عفونت‌های خونی بعنوان داروی معجزه گر شناخته شده است. این خاصیت لیمو عمانی از آن بعنوان یک میوه و محصول با ارزش ساخته است .

میزان تولید و عرضه این محصول علاوه بر میزان بارندگی در فصل بارش به مدیریت بهینه، تغذیه مناسب و سمپاشی به موقع باغداران نیز وابسته می باشد. نهایتا می توان گفت که قیمت هرکیلو لیمو عمانی در بازار جهرم نیز به علل فوق ارتباط مستقیمی دارد . و هر چقدر میزان تولید در فصل برداشت بیشتر باشد قیمت هرکیلو لیمو عمانی جهرم در بازار نیز مناسب تر و ارزان بدست مشتری خواهد رسید .

قیمت هرکیلو لیمو عمانی جهرم در بازرگانی سان رایز نیز علاوه بر میزان تقاضا در بازار موثر از فاکتورهای فوق الاشاره می باشد . که  خوشبختانه بدلیل ارتباط پایدار و مستمر کارشناسان این مجموعه با باغداران و تامین کنندگان لیمو عمانی توانسته ایم قیمت های بهتر و ارزانتری در مقایسه با همکاران و رقیبان خود در بازار اعلام کنیم .

دیگر خواص اعجاب انگیز لیمو عمانی را بشناسیم :

میزان اسید بالا و وجود ویتامین C در لیمو ترش از آن بعنوان یک ضد عفونی کننده فوق العاده خلق کند . لیمو در درمان بیماریهای عفونی و سرماخوردگی ها نقش بسیار مثبتی را ارائه کرده است  و بعنوان یک آنتی بیوتیک خوب عمل می کند.

مرکبات  با کیفیت و میوه های گرمسیری اغلب در شهرستان هایی که در جنوب کشور قرار دارند، پرورش داده می شوند. لیمو از میوه ها و مرکبات مناطق گرمسیر است که در فصل تابستان و پاییز در استان فارس و استان هرمزگان برداشت می شود.

قیمت هرکیلو لیمو عمانی جهرم

بازرگانان و تاجران فعال در حوزه خشکبار مرکبات و سایر فعالان اقتصادی که قصد خرید محصولات لیمو عمانی بدون واسطه دارند و یا قصد اطلاع از آخرین قیمت هرکیلو لیمو عمانی جهرم را دارند می توانند با مشاورین فروش این مرکز تماس حاصل نمایند.

بازرگانی سان رایز پیشرو در تامین و فروش محصولات خشکباری ، فروش گیاهان داروئی در خدمت شماست .

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهدی صدیقی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09122548047
شماره پشتیبانی: 09159129155
آدرس کانال: DryFrouitIRANzamin@
پست الکترونیکی: onlinenat.2000@gmail.com