فروش خشکبار
خانه / کتیرا / قیمت صادراتی کتیرا

قیمت صادراتی کتیرا

قیمت صادراتی کتیرا :

بازرگانی سان رایز یکی از مراکز انلاین اطلاع رسانی قیمت صادراتی انواع کتیرا  است که تلاش دارد شما را از تازه ترین و بهترین قیمت صادراتی کتیرا آگاه کند .

شما می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر از قیمت صادراتی کتیرا و خرید و فروش کتیرا با بهترین قیمت و کیفیت با ارتباط با کارشناسان ما محصول مورد نظر خود را سفارش دهید .

قیمت صادراتی کتیرا

کتیرا چیست ؟

کتیرا ترشحات صمغی خشک شده حاصل از چندین گونه گیاه گون است. گونه‌های مولد کتیرای گون گیاهان کوچکی ارتفاع یک متر و بومی آسیای صغیر، ایران، سوریه و یونان هستند. ایران بزرگترین صادرکننده کتیرا در جهان می‌باشد.

در اثر خراش دادن ساقه گیاه جدار سلول‌های اشعه مرکزی و سلول‌های پارانشیمی با جذب آب به تدریج بدل به صمغ می شود،فشار تولید شده سبب رانده شدن صمغ به طرف شکاف می گردد. صمغ در مجاورت هوا در اثر تبخیر آب به تدریج سخت می گردد. شکل محصول خشک شده بستگی به نوع شکافی که بر روی ساقه ایجاد شده است دارد.

خواص داروئی کتیرا :

در طب قدیم از این گیاه جهت مداوای سرفه، برطرف کردن گرفتگی به خشونت صدا توصیه شده است. افزون بر آن مالیدن آن بر روی مو را مانع شقه شدن آن میدانستند. این گیاه کمی ملین و مسهل نیز هست.

بعلاوه چون دارویی است امولسیون دهنده  جهت معلق نگه داشتن گردهای دارویی غیر محلول در آب بکار می‌رود. این گیاه ممکن است به فراورده‌های دارویی کم کننده وزن بدن و یا به عنوان ملین های افزاینده حجم به فراورده های دارویی ضد یبوست اضافه شود.

همچنین به عنوان نرم کننده و تسکین دهنده در فرآورده‌های آرایشی بهداشتی و به عنوان سوسپانسیون کننده و امولسیون کننده و به هم چسبانده در صنایع دارویی مورد مصرف قرار گیرد.

قیمت صادراتی کتیرا

شما میتوانید برای صادرات انواع کتیرا و دریافت اطلاعات بیشتر درباره قیمت صادراتی کتیرا باما در ارتباط باشید.

ترکیبات کتیرا :

کتیرا دارای آب، مواد معدنی و نشاسته است. یکی دیگر از خواص کتیرا باسورین بودن آن است. (باسورین به جسمی گفته می‌شود که در آب به خصوص در آب سرد غیر محلول ولی به خوبی در آن متورم می‌شود). کتیرا همچنین دارای تراگاکانتینکه است که جسمی محلول بوده و از سه مولکول اسید گلوکورونیک و یک مولکول آرابینوز تشکیل می‌شود. صمغ کتیرا، حاوی مقادیری سولز و پروتئین نیز است.

برای خرید و فروش کتیرا و صادرات انواع کتیرا با مدیر فروش بازرگانی سان رایز اقای محمد مهدی صدیقی در تماس باشید.

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهدی صدیقی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09122548047
شماره پشتیبانی: 09159129155
آدرس کانال: DryFrouitIRANzamin@
پست الکترونیکی: onlinenat.2000@gmail.com