فروش خشکبار
خانه / کتیرا / قیمت روز کتیرا در بازارهای جهانی وکاربردهای آن درصنایع گوناگون

قیمت روز کتیرا در بازارهای جهانی وکاربردهای آن درصنایع گوناگون

قیمت روز کتیرا در بازارهای جهانی وکاربردهای آن درصنایع گوناگون :

قیمت روز کتیرا در بازارهای جهانی وکاربردهای آن درصنایع گوناگون که بر اساس کاربرد های کتیرا و بهره گیری از خواص بسیار سودمند این گیاه که امروزه چندان برای ما روشن نیست تعیین می شود ، این ویژگی ها در نوع خود بسیار اهمیت دارند و می توانند نقش بسیار مفیدی را در صنایع تولیدی مختلف داشته باشند.

جهت آشنایی اولیه با این ویژگی ها، بازرگانی سان رایز، یکی از معدود مراکز پخش و صادرات کتیرا در ایران، در این مطلب و مطلبی دیگر شما را با این ویژگی ها آشنا می نماید.

قیمت روز کتیرا در بازارهای جهانی وکاربردهای آن درصنایع گوناگون

کاربرد های کتیرا در موارد گوناگون و قیمت روز آن در بازار جهانی در سال ۱۴۰۰ :

در بخش اول این مطلب ، به تشریح اهمیت این گیاه و همچنین به برخی کاربرد های آن ، در دنیای امروز اشاره می کنیم . نقطه شایان ذکر و پر اهمیت در مورد کاربرد های کتیرا این است که، در میان پزشکان طب سنتی، نظر یکسانی در مورد ویژگی های کتیرا و همچنین کاربرد های کتیرا ، وجود ندارد.

در تولید برخی از مواد آرایشی –بهداشتی امروزی، کتیرا یکی از اصلی ترین مواد است

 برخی ازآنان، کتیرا را ماده ای معتدل وبرخی دیگرسردوخشک میدانند. اماهر چه بیشتر به گذشته برگردیم، کاربرد های کتیرا بیشتر نمودار می گردد. این گیاه بسیار کمیاب، در گذشته های نه چندان دور، یکی از اصلی ترین و بنیادی ترین ، مواد جهت استفاده در مواد آرایشی سنتی ایرانی بوده است. همچنین از دیگر کاربرد های کتیرا ، در گذشته می توان به خواص بهداشتی و نظافتی این گیاه اشاره نمود.

جایگاه کتیرا و کاربردهای کتیرا در صنایع گوناگون و قیمت روز کتیرا در بازارهای جهانی درسال ۱۴۰۰ :

عرضه شدن موارد آرایشی – زیبایی امروزی ، با ترکیبات عموما شیمیایی کتیرا و کاربرد های کتیرا ، به طور مجزا کمتر مورد استفاده قرار می گیرد. اما جالب است بدانید که در اکثر مواد آرایشی –بهداشتی امروزی ، کتیرا یکی از اصلی ترین مواد است و شرکت های بزرگ تولید لوازم آرایشی و بهداشتی جهان، با دانستن و علم به کاربرد های کتیرا ، همواره از بزرگترین مشتریان کتیرا بوده و هستند .

قیمت روز کتیرا در بازارهای جهانی وکاربردهای آن درصنایع گوناگون

بازرگانی سان رایز با سابقه ای دیرینه در امر تهیه و توزیع کتیرا به قیمت روز در بازار داخلی ایران و قیمت روز کتیرا در بازار جهانی مجموعه ای پیشگام در عرصه تجاری این محصول می باشد .

برای اطلاع از قیمت روز کتیرا در بازار صادراتی و بازار جهانی در سال ۱۴۰۰ می توانید با یکی از شماره های مندرج در وب سایت های ما تماس گرفته و از مشاورین خبره ما اطلاعات لازم را کسب نمائید .

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهدی صدیقی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09122548047
شماره پشتیبانی: 09159129155
آدرس کانال: DryFrouitIRANzamin@
پست الکترونیکی: onlinenat.2000@gmail.com