فروش خشکبار
خانه / انجیر خشک / قیمت روز انجیر خشک صادراتی استهبان در بازار ایران

قیمت روز انجیر خشک صادراتی استهبان در بازار ایران

قیمت روز انجیر خشک صادراتی استهبان در بازار ایران

انجیر خشک ایرانی با کیفیت صادراتی یکی از اقلام خشکباری مطرح و برجسته در حوزه تجارت بین الملل مواد غذایی می باشد و از تقاضای بسیاری برخوردار است. قیمت روز انجیر خشک صادراتی استهبان در بازار ایران با توجه به میزان تولید محصول و عرضه  و تقاضا در بازار متغیر است .

قیمت روز انجیر خشک صادراتی استهبان در بازار ایران  با وزنهای بالا در نوع و سورت های A, 2A ,3A   با کیفیت عالی و با قیمت مناسب و رقابتی در بازرگانی سان رایز  اعلام می شود .

از آنجا که کشور ایران یکی از بزرگترین کشورهای تولید کننده و صادرکننده پسته، انجیر خشک، خرما ،کشمش  و دیگر محصولات خشکباری و گیاهی در جهان است و با استفاده از توان تولیدی خود توانسته است در زمینه ی صادرات خشکبار و گیاهان داروئی  به کشورهای اروپائی مانند صادرات پسته و صادرات خرما، رقیبی بزرگ برای سایر کشورهای تولید کننده است.

قیمت روز انجیر خشک صادراتی استهبان در بازار ایران

خواص انواع انجیر خشک :

سرشار از آهن و کلسیم ، کاهش دهنده کلسترول ، جلوگیری از بیماری های قلبی و عروقی ، جلوگیری از سفید شدن زود رس مو ، روشن کننده پوست و لایه بردار طبیعی پوست و نرم کننده مو ، جلوگیری از دفع کلسیم از راه ادرار  و …

صادرات انجیر خشک :

بیشترین میزان انجیر خشک صادراتی استهبان در غالب کیفیت A و AA به دیگر کشورهای خریدار بویژه کشورهای اروپائی  صادر می شود .- و قیمت روز انجیر خشک صادراتی استهبان در بازار ایران بر اساس میزان تقاضای کشورهای خریدار از نوسان زیادی برخوردار بوده است .

عمده انجیر خشک ایرانی مربوط به استان فارس و شهرستان های شیراز ،استهبانات ، نی ریز و جهرم می باشد که البته انجیر خشک استهبان از کیفیت و مرغوبیت خاصی برخوردار است و به همین دلیل  شهرت زیادی در بین تجار و بازرگانان و همچنین در دنیا دارد .

بیشتر تولیدات این مناطق به خارج از کشور صادر می گردد . و از جمله مقاصد اصلی آن کشورهای آسیای شرقی می باشد .و قیمت قیمت روز انجیر خشک صادراتی استهبان در بازار ایران  بدون واسطه را از کارشناسان فروش ما در بازرگانی سان رایز  مطلع شوید .

قیمت روز انجیر خشک صادراتی استهبان در بازار ایران

قیمت انواع انجیر خشک صادراتی :

قیمت انجیر خشک صادراتی استهبان  در بازار و در سال ۹۹  بر اساس تولید و عرضه و تقاضا در بازار تعیین می گردد.  قیمت روز انجیر خشک صادراتی استهبان در بازار ایران را از مشاورین بازرگانی سان رایز  بپرسید.

طبیعتا تجار همیشه بدنبال کیفیت مناسب انجیر خشک و البته قیمت گذاری مناسب آن هستند. ما با ارائه قیمت منصفانه و قیمت روز انجیر خشک با کیفیت صادراتی استهبان در کنار مشتریان خود هستیم.

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهدی صدیقی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09122548047
شماره پشتیبانی: 09159129155
آدرس کانال: DryFrouitIRANzamin@
پست الکترونیکی: onlinenat.2000@gmail.com