فروش خشکبار
خانه / انزروت / صادرات و فروش عمده انزروت

صادرات و فروش عمده انزروت

صادرات و فروش عمده انزروت

کشورهای بسیاری در تمام قاره‌های دنیا هدف صادراتی انواع گیاهان دارویی ایران هستند و این مسئله یک امتیاز مثبت به شمار می‌رود که می‌توانیم از آن برای فروش انواع گیاهان دارویی استفاده کنیم.

از جمله گیاهان داروئی و محصولات وابسته به آن صمغ های گیاهی می باشد . صمغ کتیرا ، صمغ آنغوزه و صمغ انزروت از جمله صمغ های گیاهی با فواید و کارکردهای بالا می باشد که می تواند در بازار صادرات نقش موثری داشته باشد .

صادرات و فروش عمده انزروت

داروی گیاهی کتیرا انزروت :

گیاه انزروت با نام های کحل و وکحل نیز در برخی منابع ذکر می شود. صمغ درختی است به ارتفاع دو متر. برگ آن شبیه است به برگ مورد و برگ درخت کندر در کشور ایران نیز این گیاه موجود است. بهترین نوع این صمغ آنست که سفید مایل به زرد و تازه باشد و زود شکن طعم آن تلخ و قدری مایل به شیرین، طبیعت آن گرم است.

صادرات و فروش عمده انزروت مراحل خاص خود را دارد و این مهم می طلبد که تاجران و بازرگانان فعال در حوزه فروش انزروت به امور صادرات و فروش انزروت و کیفیت مطلوب و درخواست شده این محصول آشنائی کامل داشته باشند.

تهیه و صادرات و فروش انزروت خالص و اصیل خود بخش ابتدائی و صد البته مهم این تجارت است که جز با استفاده از تجربه پیشین فعالین این حوزه امکان پذیر نمی باشد .

ارائه قیمت منصفانه و قیمت روز انزروت نیز خود نیاز به حضور مداوم در بازار این محصول و بازار گیاهان داروئی دارد . از این رو ما در بازرگانی سان رایز با استفاده از تجارب پیشین خود در تهیه این محصول می توانیم یاریگر مشتریان گرامی خود باشیم .

نکات شگفت‌انگیزی در مورد گیاهان دارویی ایران وجود دارد.
بیش از نود درصد گونه‌های دارویی موجود دنیا، در ایران پرورش داده می‌شود و تا کنون بیش از هشت هزار گونه گیاه دارویی در ایران شناسایی شده است. بنابراین می‌توانیم به‌خوبی در بازار صادراتی گیاهان دارویی قدم بگذاریم.
از سوی دیگر، ایران کشوری است که اقلیم آن توانایی تولید و کشت بیشتر گیاهان دارویی را دارد، بنابراین ما می‌توانیم از ظرفیت‌های اطراف خود به‌خوبی استفاده کنیم.

صادرات و فروش عمده انزروت

جهت شروع یا ادامه تجارت خود در حوزه گیاهان داروئی بویژه انواع صمغ گیاهان داروئی و از جمله صادرات و خریدو فروش انزروت دارید حتما از مشاوره با خبرگان این حوزه بویژه متخصصین و کارشناسان ما در بازرگانی سان رایز بهره بگیرید.

مشاور ما در حوزه صمغ های گیاهی آقای مهدی صدیقی یوسف افتخار پاسخگویی به سئوالات شما را خواهد داشت .

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهدی صدیقی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09122548047
شماره پشتیبانی: 09159129155
آدرس کانال: DryFrouitIRANzamin@
پست الکترونیکی: onlinenat.2000@gmail.com