فروش خشکبار
خانه / قارچ گانودرما / خرید و فروش مستقیم و عمده قارچ گانودرما

خرید و فروش مستقیم و عمده قارچ گانودرما

خرید و فروش مستقیم و عمده قارچ گانودرما:

این روزها خرید و فروش اینترنتی قارچ گانودرما بخاطر کیفیت و تاثیرات شگفت انگیز آن متداول شده است .

اما اینکه شما چه نوع قارچ و با چه کیفیتی را استفاده نمائید و به چه منظوری به مصرف این قارچ بپردازید خو شرط اساسی برای تهیه یک قارچ مطمئن و کاملا اصیل و ارگانیک می باشد .

ما با فروش مستقیم و بدون واسطه انواع مختلف این قارچ چه ایرانی و چه خارجی اما مطمئن آن سعی در ارائه خدماتی متفاوت با محصولاتی با کیفیت در حوزه سلامت خانواده ها داریم .

از این رو توصیه می کنیم جهت خرید قارچ گانودرما اصیل و ارگانیک از طریق اطلاعات مندرج شده در منوی تماس اقدام به دریافت مشاوره نمائید .

خرید و فروش مستقیم و عمده قارچ گانودرما
خرید و فروش مستقیم و عمده قارچ گانودرما

 

قارچ گانودرما چیست ؟ و از کجا آمده است ؟

قارچ گانودرما به عنوان قارچ (ریشی) Reishi شناخته شده ترین مواد غذایی در جهان است.در حال حاضر این گیاه شگفت انگیز “پادشاه گیاهان” نامیده می شود. اعتقاد بر این است که قارچ گانودرما برای سلامت و طول عمر مفید است.

آنچه که در بین طبیبان سنتی در مورد این قارچ رایج و گفته شده است این است که :

قارچ گانودرما مدت طولانی در طب چینی برای درمان بیماری هایی مانند درد های بدن، سرطان و بیماری های کبدی مورد استفاده قرار گرفته است. همچنین برای بیماری های روانپزشکی و عصبی نیز تجویز می شود.

 خرید و فروش مستقیم و عمده قارچ گانودرما

واضح است با توجه به طعم تلخ و خواص درمانی آن قارچ Reishi برای پخت و پز استفاده نمی شود زیرا طعم بسیار تلخ دارد. شما ممکن نیست آن را در فروشگاه مواد غذایی و یا سوپرمارکت خود پیدا کنید. آنها فقط برای مقاصد پزشکی استفاده می شود.

قیمت خرید و فروش قارچ گانودرما در بازار ایران و بویژه بازار تهران به نسبت تنوع و کیفیت و رنگ قارچ متفاوت است . برای خرید قارچ گانودرما بصورت عمده و با قیمت روز بازار می توانید با شماره های مندرج در پایان متن یا قسمت تماس با ما تماس حاصل نمائید .

قارچ گانودرما / خواص قارچ گانودرما چیست ؟

قارچ گانودرما در شش رنگ مختلف در دسترس است، اما انواع قرمز آن بیشتر کشت و استفاده می شود. حاوی ۴۰۰ مواد مغذی است! مواد مغذی موجود در این گیاه شگفت انگیز باعث تقویت سلامت و سرزندگی می شوند. برخی از مواد مغذی مهم پلی ساکارید ها، آنتی اکسیدان ها، آدنوزین، پروتئین و آلکالوئیدها هستند. این قارچ شامل ویتامین های پیچیده پتاسیم، فسفر، کلسیم، ویتامین A، C، E، D و B نیز هست .

در هر کشور و منطقه ای از این قارچ با نامهای متفاوتی یاد می شو از جمله  نام محلي قارچ گانودرما در چين، لينگ زي؛ در ژاپن، رشي و در کره، يونگ زهي مي باشد. چيني ها معتقدند که اين قارچ نماد زندگي شاد، شانس، سلامتي و طول عمر و حتي جاودانگي است. اين قارچ در طب سنتي جهت درمان بي خوابي، تنگي نفس،تقويت حافظه، بيماري هاي کليه و کبد، ورم مفاصل، آسم مورد استفاده قرار مي گيرد.

برای خرید محصولی مطمئن و کاملا ارگانیک می توانید با مدیر فروش سایت ما که اطلاعات تما در پایان همین صفحه درج شده است تماس و مشاوره رایگان بگیرید .

خرید و فروش مستقیم و عمده قارچ گانودرما
خرید و فروش مستقیم و عمده قارچ گانودرما

 

 

 

 

 

 

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهدی صدیقی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09122548047
شماره پشتیبانی: 09159129155
آدرس کانال: DryFrouitIRANzamin@
پست الکترونیکی: onlinenat.2000@gmail.com